Workshopy

Workshopy

Zpracování obrazu z elektronového mikroskopu

ThermoFisher Scientific

Studenti budou mít možnost se blíže seznámit s tím, jak se píše software pro nejlepší elektronové mikroskopy na světě a sami si vyzkoušet v Pythonu naprogramovat jednoduchý algoritmus zpracování reálných obrázků z takového mikroskopu

Rozmanitost vývoje v Avastu

Avast Software

 Jako první si vyzkoušíš agilně – scrumovou hru, která ti ukáže základy agilního scrumového vývoje. Na hru navážeme ukázkou vývoje Java microservices.

Dále budeš mít možnost poznat (Ne)bezpečnost chytrých domácností a jak je důežité mít zabezpečenou svoji domácí siť a IoT chytré zařízení.

Na závěr si vyzkoušíš vytvořit komponentu v CRM platformě. Seznámíš se a zkusíš si napsat vlastní komponentu v nejúspěšnějším CRM na světě.

Jak používáme Javascript

Kiwi.com

 Propojení Frontendu a produktu, historická evoluce, současné technologie a jak jej využíváme pro vyhledávání tisícovky letů denně.

Během workshopů si studenti vyzkouší připojení na naše systémy a repozitáře přičemž si budou moci pohrát přímo s vyhledávačem letů Kiwi.com

Avast Software

Avast je jedním z největších poskytovatelů zabezpečení na světě, který používá technologie nové generace k boji proti kybernetickému zločinu v reálném čase. Na rozdíl od jiných společností využívá naplno potenciál strojového učení v cloudu, kde dokáže zpracovávat nepřetržitý proud dat od jejich stovek milionů uživatelů. To jim umožňuje neustále vylepšovat a zdokonalovat systémy, díky nimž je modul umělé inteligence chytřejší a rychlejší než kterýkoli jiný.

Kiwi.com

Kiwi.com je českým internetovým vyhledávačem letenek po celém světě umožňujícím rezervaci a koupi letenek. Vyhledávač se zaměřuje na nízkonákladové lety. Pro firmu v roce 2015 pracovalo 153 zaměstnanců, dnes je to již 1900 zaměstnanců po celém světě a hlavní sídlo má firma v Brně.

Thermo Fisher Scientific

Firma Thermo Fisher Scientific je největším světovým dodavatelem laboratorní techniky, s počtem zaměstnanců přesahujícím 70 tisíc. Thermo Fisher momentálně působí v 50 zemích. Činnost firmy je zaměřena na dodávky nejrůznějšího vybavení laboratoří: přístrojů, nábytku, ochranných pomůcek, drobných potřeb i spotřebního materiálu. Mezi zákazníky tvoří největší podíl laboratoře průmyslových podniků a vědeckých institucí.

Firmy jsou tímhle směrem →

Ani nedoscroluješ?

F.A.Q

Potřebuju být expert?

Vůbec ne. Stačí když máš základní přehled a povědomí o jazycích, které se budou ve firmách probírat. Jde konkrétně o Python, Javascript a SQL.

Co si mám přinést?

Nepotřebuješ nic převratného. Stačí ti jen ISIC (nebo studenstká karta) a vlastní notebook. Pokud bys vlastní notebook neměl, napiš nám a my se ti pokusíme vší silou pomoct nějaký sehnat.

Máš další otázky?

Napiš nám na facebooku BESTu Brno a mi ti rádi odpovíme na cokoliv.

Top